Pre zobrazenie cien na našich veľkoobchodných stránkach je potrebná registrácia, po schválení a Vašom prihlásenie je Vám k dispozícii kompletný sortiment vrátane cien. Zavrieť

Ochrana pred falzifikáty

U väčšiny značiek zastupujeme zahraničných výrobcov ktorých produkty distribuujeme v Českej republike a na slovenské. U každého tovaru je dohľadateľný jeho pôvod a zaisťujeme u neho záručný aj pozáručný servis, alebo náhradné diely. Predávame len originálne výrobky v spolupráci s poprednými svetovými výrobcami, alebo predajcovia, nami ponúkaného tovaru. Zároveň úzko a aktívne spolupracujeme s colnými úradmi na potieranie dovozu falzifikátov.

Falzifikáty väčšinou ľahko spoznáte tak, že ich cena je nápadne nižšia, než je bežná predajná cena takéhoto tovaru v kamenných, alebo internetových obchodoch. Ak nové okuliare bežne stojí napr. 140 € a niekto je v zľave ponúka za 25 aj menej, tak sa vždy jedná o predaj predražených falzifikátov. Taký falzifikát síce môže vyzerať ako originál, ale väčšinou spracovanie a vlastnosti použitých materiálov sa u falzifikátu ani nepribližuje originálom. Ďalším úskalím, toré sme už niekoľkokrát riešili, je výmena náhradných dielov. Originálne diely na falzifikáty nesedí a prakticky nikdy sa napr. U okuliarov nedajú použiť.

Tovar od nás je vždy na 100% originálne so zárukou a servisom. Na to sa môžu spoľahnúť naši obcodní partneri už niekoľko rokov.
Videonávod ako si na nasadiť kontaktné šošovky. Produkty
na porovnanie (0)